LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 11108104
*
nr 1110 8104
FLOOR LAMP
Bergboms, 1960s,
Bergboms, 1960-tal
Estimate:
600
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday May 22 2017
at 20:52:23
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/5 17:46:28
1
600 kr
17/5 21:03:40
2
200 kr
17/5 21:03:40
1
250 kr (Robot)
17/5 21:09:33
2
350 kr
17/5 21:09:33
1
400 kr (Robot)
22/5 16:01:48
3
500 kr
22/5 16:01:48
1
600 kr (Robot)
22/5 16:35:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
FLOOR LAMP
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1110 8104
FLOOR LAMP
Bergboms, 1960s,
Bergboms, 1960-tal
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 700 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
17/5 17:46:28 | 1 | 600 kr |
17/5 21:03:40 | 2 | 200 kr |
17/5 21:03:40 | 1 | 250 kr (Robot) |
17/5 21:09:33 | 2 | 350 kr |
17/5 21:09:33 | 1 | 400 kr (Robot) |
22/5 16:01:48 | 3 | 500 kr |
22/5 16:01:48 | 1 | 600 kr (Robot) |
22/5 16:35:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal